Oficjalne wyniki konkursu IX Olsztyńskiego Festiwalu Modelarskiego

Z pewnym opóźnieniem wynikającym z tego, że pomoc w organizacji wydarzenia przypłaciłem anginą prezentujemy wyniki konkursu przy IX Olsztyńskim Festiwalu Modelarskim.

Wyróżnienia

zawodnik nazwa id nazwa_modelu kategoria
Joanna Wantowska Wyróżnienie 221 Latarnia morska Kłajpeda KJB
Piotr Mieszkowski Wyróżnienie 340 Kaplica drewniana KJB
Ignas Sungaila Wyróżnienie 149 Francuska armata polowa z 1859 r. KJI
Ignas Sungaila Wyróżnienie 88 „Rumpler C.I“ KJL
Joanna Wantowska Wyróżnienie 223 Fokker E.V KJL
Joanna Wantowska Wyróżnienie 222 Seehund KJO
Piotr Mieszkowski Wyróżnienie 339 Hydrogliser Farman KJO
Ignas Sungaila Wyróżnienie 87 Kfz.13 „Adler“ KJPK
Piotr Mieszkowski Wyróżnienie 341 Lokomotywa parowa Penydarren KJPK
Vaiva Venckauskaitė Wyróżnienie 99 Zamek Bolków KSB
Evaldas Venckauskas Wyróżnienie 104 Zamek Lipnice KSB
Piotr Gaca Wyróżnienie 135 Latarnia WESTERPLATTE KSB
Bernard Szukiel Wyróżnienie 43 Wahadłowiec dyrektora Krennica KSF
Vaiva Venckauskaitė Wyróżnienie 100 Ulrich von Jungingen KSF
Edward Capała Wyróżnienie 360 Saturn V KSF
Michał Szaforz Wyróżnienie 366 ED-209 KSF
Krzysztof Zabłocki Wyróżnienie 255 MI6a KSH
Edward Capała Wyróżnienie 364 Kaman K-max KSH
Evaldas Venckauskas Wyróżnienie 105 Arka Przymierza KSI
Bogusław Ensminger Wyróżnienie 504 Granat F-1 KSI
Norkus Vilmantas Wyróżnienie 110 Cicogna KSO
Tomasz Ludwiczak Wyróżnienie 288 IJN OYODO KSO
Radek Kozłowski Wyróżnienie 402 Niemiecki okręt dowodzenia „Hela” KSO
Krzysztof Zabłocki Wyróżnienie 257 Trieste KSOP
Radek Kozłowski Wyróżnienie 401 Japoński okręt podwodny I-176 KSOP
Evaldas Venckauskas Wyróżnienie 102 Sd. Kfz. 250/3 „Greif“ KSPG
Michał Szklarczyk Wyróżnienie 278 Vickers Mk.E Typ A KSPG
Michał Rafalski Wyróżnienie 313 MTLB – transporter opancerzony KSPG
Mindaugas Pekarskas Wyróżnienie 547 Wespe KSPG
Witold Sadowski Wyróżnienie 20 Dźwig HP3 na podwoziu STAR 20 KSPK
Michał Zaremba Wyróżnienie 483 Sd.kfz 234/2 Puma KSPK
Mindaugas Pekarskas Wyróżnienie 548 SAS Jeep KSPK
Pranas Sungaila Wyróżnienie 114 „Jupiter“. KSPS
Jerzy Dończyk Wyróżnienie 678 ET 21 KSPS
Tomasz Ludwiczak Wyróżnienie 284 MIRAGE F1CT KSSO
Bartosz Kokoszka Wyróżnienie 443 F15c Eagle KSSO
Mindaugas Pekarskas Wyróżnienie 545 Aero L-29 Delfin KSSO
Piotr Rowinski Wyróżnienie 66 Curtiss P-40E KSSS
Michał Szklarczyk Wyróżnienie 277 SB2U-2 Vindicator KSSS
Tomasz Ludwiczak Wyróżnienie 286 Hawker Hurricane Mk.IIB KSSS
Bartosz Kokoszka Wyróżnienie 445 Spitfire IXc KSSS
Bartosz Kokoszka Wyróżnienie 444 PZL 38 Wilk KSSW
Mindaugas Pekarskas Wyróżnienie 541 Lublin R-XX KSSW
Andrzej Kowalski Wyróżnienie 36 „REGULUS” Trawler przetwórnia typ B-414 1:100 KSSZ
Stefan Pawlak Wyróżnienie 631 Żaglowiec „Dar Młodzieży” KSSZ
Jerzy Dończyk Wyróżnienie 677 Dar Pomorza KSSZ
Krzysztof Pliszka Wyróżnienie 232 Armata Flak36 8,8cm PJA
Łukasz Stanisławski Wyróżnienie 242 Pak 43 PJA
Jan Łaźniewski Wyróżnienie 626 FLAK 37 20mm PJA
Piotr Mieszkowski Wyróżnienie 342 Staliniec CzTZ S-65 PJD
Michał Kurek Wyróżnienie 333 Oficer Wafen SS PJF
Dominika Sliżewska Wyróżnienie 600 Lord Ognia PJF
Krzysztof Pliszka Wyróżnienie 228 UH-1B PJH
Mateusz Jarzemski Wyróżnienie 238 Mi-24 PJH
Szymon Gruźlewski Wyróżnienie 244 AH-64 Apache PJH
Joanna Wantowska Wyróżnienie 217 Sherman M4A1 PJPG1
Michał Kurek Wyróżnienie 344 Is 2 PJPG1
Maciek Kurek Wyróżnienie 475 Cromwell mk IV PJPG1
Joanna Wantowska Wyróżnienie 218 Cromwell MkIV PJPG2
Maciek Kurek Wyróżnienie 478 Pz I PJPG2
Joanna Wantowska Wyróżnienie 216 KTO Rosomak PJPK2
Krzysztof Pliszka Wyróżnienie 229 Hillby Gun Truck PJPK2
Mateusz Jarzemski Wyróżnienie 240 M151 A2 PJPK2
Joanna Wantowska Wyróżnienie 213 P-61 Black Widow PJS
Szymon Gruźlewski Wyróżnienie 245 TS – 11 Iskra PJS
Michał Kurek Wyróżnienie 343 Spitfire Mk IX c PJS
Michał Białek Wyróżnienie 331 SA-2 Wołchow PSA
Jakub Łagódka Wyróżnienie 511 C2P+Bofors 40mm PSA
Artur Kardas Wyróżnienie 184 STAN WOJENNY PSD
Kamil Waszczyński Wyróżnienie 421 Tabor Francuski PSD
Wiesław Zawada Wyróżnienie 577 Camaro 67 postapo PSD
Paweł Siemiński Wyróżnienie 660 Bruumbar PSD
Kamil Waszczyński Wyróżnienie 430 Konkwistador PSF1
Grzegorz Sliżewski Wyróżnienie 597 Norman PSF1
Paweł Siemiński Wyróżnienie 654 Kapitan U-Boat PSF1
Bartosz Czołczyński Wyróżnienie 44 Imperial Knight PSF2
Daniel Grzyb Wyróżnienie 290 Ice Lord PSF2
Sławomir Szymkowicz Wyróżnienie 376 Dragon of Thebes PSF2
Kamil Waszczyński Wyróżnienie 427 Gajusz Juliusz Cezar PSF3
Grzegorz Sliżewski Wyróżnienie 596 Gieroj PSF3
Paweł Siemiński Wyróżnienie 652 Pilot testowy Bolesław Orliński PSF3
Marek Wantowski Wyróżnienie 248 Mi-8 PSH12
Rafał Dąbrowski Wyróżnienie 275 AH 64 D PSH12
Sławomir Waszkowski Wyróżnienie 490 Fa-330 PSH12
Krzysztof Mindak Wyróżnienie 119 USS Arizona (BB-39) PSO123
Rafał Szymborski Wyróżnienie 449 Udaloy PSO123
Sławomir Słoka Wyróżnienie 535 IJN Akitsushima PSO123
Tomasz Bilkiewicz Wyróżnienie 611 AHTS Stanford Mustang 1/100 PSO123
Sylwester Rafalski Wyróżnienie 63 Siberian Monster Truck Maz-537 PSPC
Bartosz Kokoszka Wyróżnienie 446 Ford Mustang PSPC
Mindaugas Pekarskas Wyróżnienie 569 Opel Kadett PSPC
Dariusz Goluch Wyróżnienie 301 SU 76 PSPG1
Hubert Pietras Wyróżnienie 316 Type 94 PSPG1
Jakub Łagódka Wyróżnienie 506 Sd.Kfz. 7/2 PSPG1
Paweł Siemiński Wyróżnienie 658 IS-2 PSPG1
Sylwester Rafalski Wyróżnienie 60 M-10 PSPG2
Adam Dąbrowski Wyróżnienie 157 Sherman II PSPG2
Marcin Wolszczak Wyróżnienie 262 Tiger PSPG2
Sylwester Rafalski Wyróżnienie 62 Otto Hunter T34/76 PSPG3
Rafał Dąbrowski Wyróżnienie 274 bwp 1 PSPG3
Paweł Koseda Wyróżnienie 405 T-60 PSPG3
Paweł Siemiński Wyróżnienie 657 TKW-Prototyp PSPG3
Dariusz Goluch Wyróżnienie 296 Berliet CBA PSPK1
Hubert Pietras Wyróżnienie 315 Bedford QLD PSPK1
Michał Łunkiewicz Wyróżnienie 377 Bukowski PSPK1
Sławomir Waszkowski Wyróżnienie 487 UAZ 452A PSPK1
Sylwester Rafalski Wyróżnienie 61 Citroen PSPK2
Adam Dąbrowski Wyróżnienie 154 Sd.Kfz.232 PSPK2
Mindaugas Pekarskas Wyróżnienie 556 Gaz-MM PSPK2
Sylwester Rafalski Wyróżnienie 58 Us.Army Tractor PSPK3
Adam Dąbrowski Wyróżnienie 155 Ehrhardt M1917 PSPK3
Jakub Łagódka Wyróżnienie 515 Sd.Kfz.9 & Sd.Ah.116 & Hetzer PSPK3
Mindaugas Pekarskas Wyróżnienie 560 Gaz-AAA PSPK3
Marcin Strembski Wyróżnienie 161 AV-8S Matador PSS1
Sławomir Waszkowski Wyróżnienie 489 Letov S-20L PSS1
Mindaugas Pekarskas Wyróżnienie 553 Dornier Do-24 PSS1
Marcin Strembski Wyróżnienie 163 RF-84F PSS2
Rafał Dąbrowski Wyróżnienie 276 F 14 Tomcat B PSS2
Błażej Paplewski Wyróżnienie 570 Lim-5 Hermaszewskiego. Pomnik znajdujący się w Miastku, pomorskie PSS2
Rafał Szymborski Wyróżnienie 675 Spitfire MK IX PSS2
Witold Sadowski Wyróżnienie 21 T-6 TEXAN PSS3
Krzysztof Balicki Wyróżnienie 146 PZL-104 WILGA 35A PSS3
Artur Domański Wyróżnienie 310 Mustang IV PSS3
Wiesław Zawada Wyróżnienie 576 DIY Plagueburst Crawler SSF
Krzysztof Piersa Wyróżnienie 612 Dr Złomiarz SSF
Leszek Szreder Wyróżnienie 637 Daagon SSF

 

Nagrody specjalne

 

 

Zawodnik nazwa id nazwa_modelu kategoria
Michał Rafalski Grand Prix za najlepszy model kartonowy 313 MTLB – transporter opancerzony KSPG
Sławomir Słoka Grand Prix za najlepszy model plastikowy 535 IJN Akitsushima PSO123
Tomasz Ludwiczak Grand Prix wydawnictwa GPM 288 IJN OYODO KSO
Grzegorz Zabłocki Nagroda dla najmłodszego uczestnika
Lilianna Rudzka Nagroda dla najmłodszej uczestniczki
Kamil Waszczyński Nagroda Festiwali Malarstwa i Rzeźby Figurkowej Toruń za najlepszą figurkę 425 Hannibal Barca PSF3
Magdalena Lipka Nagroda od firmy Miniaturebases 613 Triss Merigold PJF
Michał Kurek Nagroda od firmy Toro Model za prace, które zrobiły wrażenie na jej przedstawicielu 333 Oficer Wafen SS PJF
Paweł Siemiński Nagroda od firmy Toro Model za prace, które zrobiły wrażenie na jej przedstawicielu 657 TKW-Prototyp PSPG3
Leszek Okuniewski Nagroda od firmy Toro Model za prace, które zrobiły wrażenie na jej przedstawicielu 332 Scammell Pioneer  Sv2S -pojazd techniczny 16 Kompanii Warsztatowej 1 Polskiej Dywizji Pancernej PSPK3
Jakub Kołpa Nagroda od firmy Toro Model za prace, które zrobiły wrażenie na jej przedstawicielu 251 PZL P.11c PSS2
Ewa Sliżewska Nagroda od Fundacji „Szalony Krasnolud” 592 Piwny Skrzat PJF
Michał Kurek Nagroda od Fundacji „Szalony Krasnolud” 333 Oficer Wafen SS PJF
Dominika Sliżewska Nagroda od Fundacji „Szalony Krasnolud” 601 Bzyyyyydal PJF
Dominika Sliżewska Nagroda od Fundacji „Szalony Krasnolud” 600 Lord Ognia PJF
Jakub Markiewicz Nagroda od Fundacji „Szalony Krasnolud” 132 Ork Boyz PJF
Magdalena Lipka Nagroda od Fundacji „Szalony Krasnolud” 613 Triss Merigold PJF
Radosław Sliżewski Nagroda od Fundacji „Szalony Krasnolud” 604 Łowca Smoków PMF
Lilianna Rudzka Nagroda od klubu „Denar” za najlepszy model młodzika w opinii klubu 322 Ciągnik C2P PMPG
Artur Kardas Nagroda od klubu „Denar” za najlepszy model w opinii klubu 184 STAN WOJENNY PSD
Hubert Pietras Nagroda od klubu „Sęp-Przełom” za najlepszy model w opinii klubu 320 Bofors 37mm PSA
Joanna Wantowska Nagroda specjalna „Od Żmudzina” 222 Seehund KJO
Artur Kardas Nagroda specjalna za najlepszą zieleń od firmy Robert Benasiewicz 188 SIG 33 PSA
Artur Domański Nagroda specjalna za najlepszy model w barwach Wielkiej Brytanii (od Katedry Filologii Angielskiej UWM) 310 Mustang IV PSS3
Michał Szklarczyk Nagroda specjalna za najlepszy model w barwach Wojska Polskiego 1939 278 Vickers Mk.E Typ A KSPG
Norkus Vilmantas Nagroda Trójmiejskiego Pikniku Modelarskiego 110 Cicogna KSO
Maksym Baran Nagroda za udaną rejestrację w systemie elektronoicznym mimo jego zamknięcia od Krzysztofa Magrel 572 King Tiger PJPG1
Dariusz Goluch Nagrodę za najlepszą pracę związaną z odzyskaniem niepodległości 1918 299 Ford T Ambulans PSPK2
Rafał Szymborski Orzeł za najlepszy model według Stowarzyszenia Modelarzy Redukcyjnych „Orzeł” Gniezno Za kolekcję samolotów w skali 1:48 PSS2
Piotr Mieszkowski Puchar „Od młodzieży dla młodzieży” 341 Lokomotywa parowa Penydarren KJPK
Piotr Mieszkowski Wyróżniona zieleń dla juniora od firmy BSM 342 Staliniec CzTZ S-65 PJD
Maciek Kurek Wyróżniona zieleń dla juniora od firmy BSM 478 Pz I PJPG2
Piotr Mieszkowski Wyróżniona zieleń dla juniora od firmy BSM 578 ZIŁ 157 PJPK1
Maciek Kurek Za najlepszą pracę juniorską od dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 478 Pz I PJPG2
Hubert Pietras Za najlepszy model w skali 1:72 w barwach Polskich Sił Zbrojnych od Andrzeja Lis-Kujawskiego 317 M31 PSPG1
Maks Stanek Za udział w konkursie 588 HMS Badsworth PJO
Joanna Wantowska Za udział w konkursie 219 S.L.C.200 „Maiale” PJO
Joanna Wantowska Za udział w konkursie 215 Diamond T969 PJPK1
Piotr Mieszkowski Za udział w konkursie 578 ZIŁ 157 PJPK1
Maciek Kurek „Złoty Kompas” 481 M60 Magach PJPG2
Sylwester Rafalski „Złoty Kompas” 58 Us.Army Tractor PSPK3

Spis kategorii dostępny tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.